ALISANDAPLUS.LV
                    
PAR MUMS
PAKALPOJUMI
SADARBĪBA
VAKANCES ĀRZEMĒS
NODERĪGA INFORMĀCIJA
SAITES
KONTAKTI
 
 

Atpakaļ
Laipni aicināti mūsu Kompānijas tūrisma pakalpojumu sadaļā!

Mūsu Kompānija ir reģistrēta Latvijas Republikas Tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datu bāzē, kā tūrisma aģents ar reģistrācijas numuru: TATO-2012-87 un Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, licences numurs T-2019-78.

Mūsu rīcībā ir tūroperatoru labākie, jaunākie, izdevīgākie, karstākie pēdējā brīža ceļojumi un speciālie piedāvājumi, kurus ar prieku piedāvājam mūsu Kientiem!

Piedāvājam Jums dažāda veida ceļojumus, Jūs varat izvēlēties sev piemērotu atpūtas veidu: ekskursijas, atpūtu pie jūras, sporta nodarbības piedāvāto valstu labākajos kūrortos.

Lai izvēlētos Jums piemēroto ceļojumu,  rakstiet mums uz e-pasta adresi: alisandaplus@alisandaplus.lv  Mēs piedāvāsim Jums dažādus ceļojumu variantus, balstoties uz Jūsu vēlmēm, nosūtīsim ceļojumu aprakstus, atbildēsim uz Jūsu jautājumiem, pārbaudīsim vietu esamību lidmašīnā un viesnīcā un nosūtīsim Jums rēķinu uz e-pasta adresi  vai faksa numuru. Pēc rēķina apmaksas,  rezervēsim izvēlēto ceļojumu un izsniegsim Jums tūrisma paketes dokumentus. Jūsu ērtībai biļetes, vaučerus un citus tūrisma paketes dokumentus varam nosūtīt Jums uz e-pasta adresi.

Mūsu Kompānijas pastāvīgie Klienti jau sen zina: Kompānijas ALISANDA PLUS pakalpojumi ir lieliska izvēle ar PLUS zīmi!


NODERĪGĀ INFORMĀCIJA CEĻOTĀJIEM
        alisandaplus.lv, 2010        Phone / fax: +371 67506188         Mob: +371 27844388
                                                                                             E-Mail:        alisandaplus@alisandaplus.lv